1080p Justice League Dark: Apokolips War izle

Justice League Dark: Apokolips War izle

Justice League Dark: Apokolips War

DC Süper Kahramanları tarafından kötü bir şekilde yürütülen savaşta Galaksiler arası kötü adam olan zalim Darkseid,Adalet biriliği savaşçılarını yerle bir etmiş ve Dünyayı yaşanılmaz bir hale getirmiştir. Adalet birliği savaşçılarının oldukları taburdan iyi kalan ekipler Adalet Ligi, Teen Titans, İntihar Timi ve diğer çeşitli insanlar gezegeni ve dünyada hala hayatta kalan insanları kurtarmak için yeniden birlik oluşturmaya karar verirler oluşturdukları planda stratejik üstünlük sağlamak isteyen birlik Darkseid'e karsı çıkacakları bu savası kazanmak zorundadırlar.
Bu zamana kadar olan bütün savaşların sebebi olan Darkseidı öldürüp herşeye son vermek isteyen ekip tüm planlarını kusursuz bir şekilde yapmak zorundadırlar.
2020 yapımı olan bu Animasyon filmi DC Comics şirketinin süper kahramanlarını anlatıyor.
Justice League Dark: Apokolips War izle,Justice League Dark: Apokolips War filmini 1080p Full HD kalitesinde türkçe dublaj veya altyazılı olarak izleyebilirsiniz
Sitemizde izlediğiniz 2020 yapımlı süper kahraman filmi hakkındaki olumlu yada olumsuz fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylasmayı ihmal etmeyiniz.
LabaLuba ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!


Benzer filmler

Boss Level izle 29 IMDb 7.2 2020
Embattled izle 14 IMDb 6,5 2020
Tenet izle 58 IMDb 7.8 2020

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?